Muharrem Baykara
Otomobil Satış Müdürü
Tel: +90 222 315 10 10
m.baykara@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Mesut Negiz
Kamyon Satış Müdürü
Tel: +90 530 765 23 89
m.negiz@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Gökhan Pekin
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
Tel: +90 533 201 21 20
g.pekin@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis, Otomobil servis
Tayfun İçim
Servis Müdürü
Tel: +90 530 519 00 51
t.icim@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis, Otomobil servis
Ömür Işıker
Müşteri İlişklleri Sorumlusu
Tel: +90 222 315 10 10
o.isiker@hases.com.tr.
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç yeni, Kamyon yeni, Otomobil yeni
Ayhan Akgun
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 530 767 17 15
a.aygun@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Musa Alabucak
Binek Araçlar Müşteri İlişkileri Danışmanı
Tel: +90 530 610 22 94
m.alabucak@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç servis, Kamyon servis, Otomobil servis
Emel Aydoğmuş

Tel: +90 222 315 10 10
e.aydogmus@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Burak Büyükavcı
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 222 315 10 10
b.buyukavci@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Mustafa Coşkun
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 533 593 56 74
m.coskun@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Cenk Caner Kural

Tel: +90 222 315 10 10
c.kural@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil yeni
Ercan Over
2.El Ticari Araç Satış Danışmanı
Tel: +90 533 305 44 21
e.over@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon kullanılmış
Salih Kadir Tezel
2.El Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 222 315 10 10
k.tezel@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Otomobil kullanılmış
Murat Yüksel
Hafif Ticari Araç Satış Danışmanı
Tel: +90 533 956 40 32
m.yuksel@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Hafif ticari araç yeni
Aykut Çelik
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 530 767 17 11
a.celik@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni
Turan Özkan
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 553 778 64 40
t.ozkan@hases.com.tr
İrtibat Kişisi: Kamyon yeni